HSMonitor Proje İhale İlanı
09 Haziran 2021

HSMonitor proje ihalesi ilanı 21.08.2020 tarihinde Avrupa Birliği Resmi Gazetesinin ihale platformu olan TED’te (Tenders Electronic Daily) yayınlanmıştır. İhale ile ilgili tüm belgelere proje internet sitesinden ulaşılabilir. İhale ve teklif verme ile ilgili tüm bilgiler bu dosyaların içinde yer almaktadır.

HSMonitor ihale sürecinin tek resmi iletişim kanalı suppliers@hsmonitor-pcp.eu e-posta adresidir. Bu adrese gönderilen sorular İngilizce yazılmalı ve 30 Eylül 2020 tarihine kadar gönderilmelidir. Bu e-posta adresine başka bir dilde gönderilen sorular, belirtilen tarihten sonra gönderilen sorular, başka bir e-posta adresine ya da iletişim kanalına gönderilen sorular cevaplanmayacak, telefonda bilgi verilmeyecek, Bakanlığımız ile randevu talepleri kabul edilmeyecektir.

 856698 sayılı Hibe Anlaşmasıyla Avrupa Komisyonu tarafından fonlanan HSMonitor projemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, küresel pazarda rekabet gücüne sahip hipertansiyon takip ve yönetim sistemlerinin geliştirilmesinde birlikte çalışmayı dileriz.