INCAREHEART Projesi İhale İlanı Yayınlandı
23 Aralık 2021

Bakanlığımızın ana ortakları arasında yer aldığı, İsveç Jämtland Härjedalen Bölge Yönetimi koordinatörlüğünde yürütülen, 4.650.000 Euro ihale bütçesine sahip INCAREHEART projesinin ihale ilanı 20.12.2021 tarihinde Avrupa Birliği Resmî Gazetesinin ihale platformu olan TED’te (Tenders Electronic Daily) yayınlanmıştır. İhale ile ilgili tüm belgelere proje internet sitesinden ulaşılabilir. İhale ve teklif verme ile ilgili tüm bilgiler bu belgelerde yer almaktadır.

INCAREHEART ihale sürecinin tek resmi iletişim kanalı suppliers@incareheart.eu e-posta adresidir. Bu adrese gönderilen sorular İngilizce yazılmalı ve ihale dokümanlarında belirtilen tarihe kadar gönderilmelidir. Bu e-posta adresine başka bir dilde gönderilen sorular, belirtilen tarihten sonra gönderilen sorular, başka bir e-posta adresine ya da iletişim kanalına gönderilen sorular cevaplanmayacak, telefonda bilgi verilmeyecek, Bakanlığımız ile randevu talepleri kabul edilmeyecektir.

965134 sayılı Hibe Anlaşmasıyla Avrupa Komisyonu tarafından fonlanan INCAREHEART projemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, kronik kalp yetmezliği hastalığına özgü takip ve yönetim sistemlerinin geliştirilmesinde birlikte çalışmayı dileriz.

INCAREHEART projesi Avrupa Birliği’nin Horizon 2020 Programı tarafından fonlanmaktadır.

Stay tuned!

https://incareheart.eu/

https://twitter.com/incareheart